Pol'and'Rock Festival 2018

02.09.2018, 12:06 0 komentarzy
Pol'and'Rock Festival 2018

Pierwszy raz największy i jeden z najpopularniejszych festiwali w Polsce, odbywał się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją ze względów prawnych. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku przyciąga liczne rzesze fanów muzyki i niezwykłego klimatu tego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i ewoluował z biegiem lat. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale również, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów zagranicznych artystów oraz liczba ludzi zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów festiwalu waha się pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten nie jeden raz startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co jest doceniane przez jego uczestników. Ludzie, którzy co roku od wielu lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity wyczuwalny tam klimat i atmosferę wypełnioną wzajemną akceptacją i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji oraz zgłębiać wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Jednego można być pewnym – festiwalowy klimat i wspaniałe chwile na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje wielka szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, również zostaniesz fanem festiwalu i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi:

Zostaw komentarz