Poznaliśmy wszystkich uczestników Top Model!

25.09.2020, 14:12 0 komentarzy
Poznaliśmy wszystkich uczestników Top Model!

Top Model jest jednym z programów produkowanych i emitowanych przez stację TVN, gdzie uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także znane jury, które zgromadza przed odbiornikami telewizyjnymi dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. W dodatku będzie można zobaczyć wiele znanych figur w świecie mody, czyli redaktorki pism, rozpoznawalne modelki lub fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu w szranki staje czternastu uczestników, wśród których znajdują się też osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Złoty bilet jury przyznaje osobie, która w ich ocenie rzeczywiście będzie się nadawać do roli modela lub modelki, co skutkuje tym, że owy uczestnik na wstępie przechodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze jest oceną internautów, którzy wybrali swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i od razu trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego się należy spodziewać w programie?

Każda edycja oferuje możliwości rozwoju oraz poznania "od kuchni" świata modelingu, więc co sezon zgłasza się całkiem sporo chętnych osób. W odcinkach uczestnicy mają do wykonania różnorodne zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Jurorzy oceniają ich pracę i decydują o tym, który uczestnik musi odpaść w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość powrotu do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu zza kulis, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modeli a do tego okładka w miesięczniku "Glamour". W obecnym sezonie dowiemy się, kto zostanie kolejną osobą z tytułem Top Model w Polsce. O to miano walczy wiele wartych uwagi modelek i modeli, więc z pewnością warto jest śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz