TextBookers opinie 2022

27.07.2022, 09:36 0 komentarzy
TextBookers opinie 2022

TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę TextBookers

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeśli lubisz pisać i chciałbyś mieć pracę, która się z tym wiąże - świetnie, że to czytasz. TextBookers to platforma, która pozwala copywriterom na pisanie artykułów, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Niekiedy jest tak, że to, co obecnie robimy nie przynosi nam satysfakcji. Często też pieniądze są niewielkie, co może skutecznie zniechęcać.

Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo to może będziesz zainteresowany faktem, iż możesz dorabiać siedząc w domu przed komputerem.

Umiejętność sprawnego pisania może być ciekawą pracą. Bez względu na to, czy Twoja wypłata nie wystarcza do końca miesiąca, czy łączysz z pisaniem swoją przyszłość i potrzebujesz czegoś, co pozwoli Ci zacząć realizować swój plan.

Pisanie tekstów praca zdalna to świetny sposób na poszerzenie swojej wiedzy. Pisząc dla TextBookers realizujesz zadania zamawiane przez osoby potrzebujące takich materiałów, jak na przykład artykuły na strony internetowe czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Pracując w ten sposób dodatkowo masz świadomość komfortu, że samodzielnie aranżujesz swój czas wolny.

Gdy lubisz pracować rankiem, masz szansę wyboru. Możesz pisać w chwili, kiedy czujesz się najbardziej produktywny.

Praca pisanie tekstów zdalnie jest doskonałą możliwością spożytkowania czasu tak, aby było to możliwie jak jak najwygodniejsze dla Ciebie.

Dodatkowo masz poczucie sensu wykonywanej przez siebie pracy.

Żaden człowiek nie chce robić rzeczy bezcelowych. Natomiast pisanie tekstów praca dla TextBookers pozwala na rozsądnewykorzystanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Natomiast jeśli nie jesteś pewien, że będziesz w stanie napisać artykuł lub reklamę na dany temat - bez obaw!

zakres tematów, których dotyczą teksty, jest bardzo duży. Dotyczy to też poziomem trudności , a także liczbą znaków. Masz do wyboru zleceń, jakie są zgodne z Twoją wiedzą jak i umiejętnościami, a więc bez obaw i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, poszerzaj wiedzę i zarabiaj pieniądze!

Żyjemy w czasach, kiedy strona internetowa jest traktowana jako wizytówka dla firmy, dlatego warto umieszczać na niej treści najwyższej jakości. Jeśli mowa o dobrych treściach, to przydatna może okazać się pomoc takiej osoby jak copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu oraz jak najdłużej utrzymać uwagę potencjalnego klienta. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nie jest to żadnym zdziwieniem, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Przez to te większe i mniejsze firmy, poszukują copywritera, który napisze dla nich tekst marketingowy lub specjalnie zoptymalizowany tekst na potrzeby pozycjonowania. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na swoich stronach umieścić teksty wysokiej jakości, pisane przez profesjonalnego copywritera.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. Na stronie można znaleźć także opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze wykwalifikowany copywriter SEO.

Na Textbookersie, copywriterzy tworzą teksty w aż trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. Klient sam decyduje o długości tekstu oraz o użyciu fraz i ilości ich powtórzeń. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego klient może bez problemu obliczyć, jak dużo punktów będzie go kosztowało dane zlecenie. Jeśli okaże się, że treść nie do końca odpowiada wymaganiom klienta, ma on całkowite prawo do odesłania go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal powstał z myślą o osobach, które oczekują, że ich teksty zostaną napisane szybko oraz według zasad content marketingu. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Textbookers jest świetnym miejscem dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako copywriter oraz dla tych, którzy poszukują tekstów na swoje strony internetowe.