W naszej parafii dzia豉j dwie m這dzie穎we grupy duszpasterskie: Oaza oraz S逝瘺a Liturgiczna O速arza (ministranci i lektorzy). Grupa Liturgiczna O速arza sk豉da si z 20 os鏏 (w tym 12 - ministrant闚 i 8 - lektor闚).

Ferenc Damian,

Majka Maciej,
Rzeszutek Patryk,
Szeliga Sebastian.

Ka盥y z ministrant闚 i lektor闚 przynale篡 do okre郵onej grupy (tj. grupa I, grupa II, grupa III). Ka盥a z tych grup ma wyznaczone okre郵one dni s逝瘺y przy o速arzu:

Grupa I: poniedzia趾i, czwartki,
Grupa II: wtorki, pi徠ki,
Grupa III: 鈔ody, soboty.

Opr鏂z w/w dni, w ka盥 niedziel wyznaczony jest harmonogram s逝瘺y przy niedzielnych Mszach 鈍.

Spotkania formacyjne odbywaj si co 2 tygodnie w soboty o godz. 9:00 lub w 鈔ody po Nowennie do MB Nieustaj帷ej Pomocy, w salce parafialnej lub w ko軼iele.

Opiekunem LSO jest ks. Wikariusz

Oaza dzia豉 w naszej parafii od 20 lat. Obecnie w grupie jest 44 osoby. Do Oazy nale膨 dzieci i m這dzie z naszej parafii, kt鏎a zrzeszona jest w dw鏂h grupach wiekowych: m這dszej uczniowie szko造 podstawowej oraz starszej gimnazjali軼i i uczniowie szk馧 鈔ednich. Obecnie animatorkami grup s: Giovanna i Magdalena oraz Karolina - animatorka muzyczna.
    Dzia豉lno嗆 Oazy to nie tylko 酥iew (oprawa muzyczna Mszy 安.), ale tak瞠 inne formy aktywno軼i, np. wielkopi徠kowe czuwanie przy Grobie Pa雟kim, a tak瞠 wyst瘼y podczas jase貫k, itp. Oaza w ramach umacniania wsp鏊noty organizuje tak瞠 wyjazdy i wycieczki.

Bat鏬 Gabriela,
Tomasik Natalia,
Ziemi雟ka Klaudia,
Ziemi雟ka Patrycja.

Spotkania formacyjne grupy Oazowej odbywaj si w pi徠ki. Wszystkie osoby chc帷e w陰czy si do naszego Ruchu serdecznie zapraszamy!

Opiekunem Oazy jest ks. Wikariusz
Parafia Wniebowzi璚ia Naj鈍i皻szej Maryi Panny, 安ilcza 2012 - 2017