Niedziela 12/08/2018 - (Wa積iejsze og這szenia)

安ilcza, Kamyszyn

• W poniedzia貫k dzie modlitw za Ko軼i馧, Ojca 安. i Ojczyzn.
  • We wtorek wspomnienie 鈍. Maksymiliana Marii Kolbego (dzisiaj Odpust ku czci 鈍. Maksymiliana w Rzeszowie-Bziance). Zapraszamy na Msz 鈍i皻 o godz. 18:00 z procesj 瘸這bn na cmentarz i do spowiedzi 鈍i皻ej przed Odpustem od godz. 17:00. Na Mszy 鈍i皻ej odb璠zie si uroczysto嗆 po鈍i璚enia sztandaru Bractwa Kapitu造 Wielkiego God豉 安ileckiego.
  • W 鈔od (15 VIII) Uroczysto嗆 Wniebowzi璚ia NMP. Dzie Odpustu dla ca貫j parafii. Msze 鈍i皻e jak w niedziel z wyj徠kiem Kamyszyna, gdzie Msza 鈍i皻a b璠zie o godz. 9:00 z Nowenn do b. ks. Jana Balickiego. Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 10:30 z po鈍i璚eniem wie鎍a do篡nkowego, a tak瞠 owoc闚, zi馧 i kwiat闚, z procesj wok馧 ko軼io豉. Nowenna do MBNP na Sumie. Rodzic闚 prosimy o przygotowanie dzieci do sypania kwiatk闚 i do dzwoneczk闚 na Sum. Po鈍i璚enie wiank闚 b璠zie te na pozosta造ch Mszach 鈍. Parafian z Kamyszyna zapraszamy do ko軼io豉 parafialnego, aby zyska odpust pod zwyk造mi warunkami.
  • W pi徠ek dzie Wychwalania Mi這sierdzia Bo瞠go.
  • B鏬 zap豉 tym, kt鏎zy sprz徠ali ko軼i馧 i z這篡li ofiar. W tym tygodniu prosi si Parafian z numer闚: 360-375
  • Uwaga! We wrze郾iu strona parafii zostanie zamkni皻a.

Orientacyjna mapka z podzia貫m terytorialnym 安ilczy

Parafia Wniebowzi璚ia Naj鈍i皻szej Maryi Panny, 安ilcza 2012 - 2017