Niedziela 19/11/2017 - (Wa積iejsze og這szenia)

安ilcza, Kamyszyn

• W poniedzia貫k katecheza dla bierzmowanych, o godz. 15:30.
  • W 鈔od Nowenna do Matki Bo瞠j Nieustaj帷ej Pomocy, o godz. 17:00.
  • W niedziel Uroczysto嗆 Chrystusa Kr鏊a Wszech鈍iata.
  • Za tydzie w naszej parafii odb璠zie si wielka uliczna og鏊nopolska zbi鏎ka dar闚: zimowej akcji charytatywnej POM荅 DZIECIOM PRZETRWA ZIM, b璠zie ona prowadzona przy ko軼iele w 安ilczy, przed msz 鈍. o godz. 7:30, 10:30 i 16:00 - szkolni wolontariusze oraz nauczyciele b璠 prowadzi zbi鏎k dar闚 dla dzieci z rodzin ubogich, kt鏎e znalaz造 si w trudnej sytuacji materialnej i 篡ciowej. Ca豉 zbi鏎ka zostanie przekazana do GOPS w 安ilczy. Z tych dar闚 zostan zrobione paczki 鈍i徠eczne dla rodzin z naszego 鈔odowiska. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa i okazania serca! Zesp馧 Szk馧 prowadzi tak瞠 2 inne akcje, do kt鏎ych te zach璚amy naszych Parafian szczeg馧y s podane w naszej parafialnej gazetce oraz na stronie Zespo逝 Szk馧 w 安ilczy.
  • B鏬 zap豉 tym, kt鏎zy sprz徠ali ko軼i馧 i z這篡li ofiar. W tym tygodniu prosi si Parafian z numer闚: 495-510.
  • Intencje mszalne

Orientacyjna mapka z podzia貫m terytorialnym 安ilczy

Parafia Wniebowzi璚ia Naj鈍i皻szej Maryi Panny, 安ilcza 2012 - 2017