Niedziela 21/05/2017 - (Wa積iejsze og這szenia)

安ilcza, Kamyszyn

• Dzi sk豉dka jest na Katolickie Radio Via oraz do puszek dla naszych student闚 medycyny na wyjazd do Afryki.
  • W poniedzia貫k, wtorek i 鈔od Dni Krzy穎we z modlitwami o dobre urodzaje. Zach璚amy do licznego udzia逝 w tych nabo瞠雟twach z procesj wok馧 ko軼io豉 i 酥iewem litanii do Wszystkich 安i皻ych.
  • W poniedzia貫k zebranie Rady Duszpasterskiej po Mszy 鈍i皻ej, po godz. 19:00
  • W 鈔od Nowenna do Matki Bo瞠j Nieustaj帷ej Pomocy o godz. 18:00, a po Mszy 鈍i皻ej spotkanie Akcji Katolickiej.
  • W pi徠ek rozpoczniemy Nowenn do Ducha 安i皻ego przed zbli瘸j帷 si Uroczysto軼i Zes豉nia Ducha 安.
  • W sobot b璠zie spowied 鈍i皻a dla dzieci I-Komunijnych i ich rodzic闚, krewnych od godz. 15:30.
  • W niedziel Uroczysto嗆 Wniebowst徙ienia Pana Jezusa i I Komunia 鈍i皻a dla dzieci klas 3-ch ze Szko造 Podstawowej na Sumie o godz. 10:30. Uprzejmie prosimy, aby osoby niezwi您ane bezpo鈔ednio z uroczysto軼i Komunii przysz造 na Msze 鈍i皻e o innej godzinie.
  • W tym roku procesj Bo瞠go Cia豉 planujemy na stron p馧nocn naszej parafii przy drodze Mrowelskiej (mi璠zy Klinem, a Wielk Stron) i za Kolej 2 o速arze przed wiaduktem kolejowym i nast瘼ne 2 za wiaduktem.
  • B鏬 zap豉 tym, kt鏎zy sprz徠ali ko軼i馧 i z這篡li ofiar. W tym tygodniu prosi si Parafian z numer闚: 105-120.
  • Intencje mszalne

Orientacyjna mapka z podzia貫m terytorialnym 安ilczy

Parafia Wniebowzi璚ia Naj鈍i皻szej Maryi Panny, 安ilcza 2012 - 2017