Niedziela 22/10/2017 - (Wa積iejsze og這szenia)

安ilcza, Kamyszyn

• Dzi sk豉dka jest na Misje 鈍i皻e i zbi鏎ka ofiar do puszek na Seminarium Duchowne.
  • W 鈔od Nowenna do Matki Bo瞠j Nieustaj帷ej Pomocy, o godz. 17:00.
  • W pi徠ek okazja do spowiedzi 鈍i皻ej przed Odpustem i Wszystkimi 安i皻ymi od godz. 16:00.
  • W sobot (28-10-2017) Uroczysto嗆 Odpustowa dla ca貫j naszej parafii ku czci 鈍. Szymona i Judy Tadeusza Aposto堯w. Msze 鈍i皻e b璠 o godz. 10:30 i 17:00 wraz z r騜a鎍em. Uroczyst Sum Odpustow odprawi (o godz. 10:30) i wyg這si kazanie ks. Tadeusz Pindara Proboszcz z Rzeszowa parafia Matki Boskiej Cz瘰tochowskiej (Drabinianka) budowniczy obecnego ko軼io豉, na kt鏎y b璠zie zbiera tac. Ks. Tadeusz to tak瞠 dawny nasz wikariusz.
  • 安. Juda Tadeusz jest patronem spraw trudnych i beznadziejnych dlatego rozpoczniemy comiesi璚zn nowenn do tego 鈍i皻ego (ka盥ego 28-go dnia miesi帷a). Prosimy o sk豉danie pr騥b i podzi瘯owa na t nowenn.
  • Z soboty na niedziel nast徙i zmiana czasu (czas zimowy).
  • B鏬 zap豉 tym, kt鏎zy sprz徠ali ko軼i馧 i z這篡li ofiar. W tym tygodniu prosi si Parafian z numer闚: 435-450.
  • Intencje mszalne

Orientacyjna mapka z podzia貫m terytorialnym 安ilczy

Parafia Wniebowzi璚ia Naj鈍i皻szej Maryi Panny, 安ilcza 2012 - 2017