Niedziela 20/08/2017 - (Wa積iejsze og這szenia)

安ilcza, Kamyszyn

• Dzi mia造 odby si Gminne Do篡nki w Mrowli, ale w pi徠ek po po逝dniu nadesz豉 wiadomo嗆 od organizator闚, 瞠 Do篡nki ze wzgl璠u na zapowiadan na dzisiejsz niedziel fataln pogod zostaj przeniesione na niedziel 3 wrze郾ia (w gazetce parafialnej jest podane, 瞠 s dzisiaj, poniewa by豉 drukowana w pi徠ek przed wp造ni璚iem oficjalnej informacji o przeniesieniu powy窺zej uroczysto軼i. Przepraszamy!!!)
  • We wtorek (22/08) wspomnienie Matki Bo瞠j Kr鏊owej 安iata.
  • W 鈔od Nowenna do Matki Bo瞠j Nieustaj帷ej Pomocy o godz. 18:00.
  • W czwartek (24/08) liturgiczne 鈍i皻o 鈍. Bart這mieja Aposto豉.
  • W sobot (26/08) Uroczysto嗆 Matki Bo瞠j Cz瘰tochowskiej. Msza 鈍i皻a o godz. 18:00. W Kamyszynie Msza 鈍i皻a o godz. 17:00. Zapraszamy do licznego udzia逝. Natomist o godz. 4:30 wyruszy z naszego parkingu pielgrzymka autokarowa do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Inwa責u pod przewodnictwem ks. Jana. Msza 鈍i皻a w Kalwarii Zebrzydowskiej planowana jest na godz. 8:00.
  • W niedziel odb璠 si Do篡nki Diecezjalne w Rzeszowie przy Katedrze. Pocz徠ek o godz. 11:00. Msza 鈍i皻a o godz. 12:00. Zapraszamy szczeg鏊nie delegacj z wie鎍em do篡nkowym.
  • B鏬 zap豉 tym, kt鏎zy sprz徠ali ko軼i馧 i z這篡li ofiar. W tym tygodniu prosi si Parafian z numer闚: 300-315.
  • Intencje mszalne

Orientacyjna mapka z podzia貫m terytorialnym 安ilczy

Parafia Wniebowzi璚ia Naj鈍i皻szej Maryi Panny, 安ilcza 2012 - 2017