Niedziela 23/07/2017 - (Wa積iejsze og這szenia)

安ilcza, Kamyszyn

• We wtorek (25 VII) liturgiczne 安i皻o 鈍. Jakuba Aposto豉 i wspomnienie 鈍. Krzysztofa patrona kierowc闚.
  • W 鈔od Nowenna do Matki Bo瞠j Nieustaj帷ej Pomocy o godz. 18:00 i wspomnienie 鈍. Joachima i Anny rodzic闚 NMP. Jest to dzie wdzi璚zno軼i dla rodzic闚 i os鏏 starszych.
  • W sobot (29 VII) o godz. 4:30 z naszej parafii wyrusza autokarowa pielgrzymka do Zakopanego i Lud幟ierza wraz z ks. Janem i ks. Tadeuszem. Ks. Jan prosi pielgrzym闚, 瞠by przy wsiadaniu do autobus闚 zachowa kolejno嗆: najpierw rodzice z dzie熤i, nast瘼nie starsi i chorzy, i na ko鎍u zdrowi i w sile wieku jest to wyraz zachowania przykazania mi這軼i.
  • Mo積a jeszcze sk豉da ofiary na przyj璚ie pielgrzym闚 w Mrowli oraz makulatur na Afryk.
  • B鏬 zap豉 tym, kt鏎zy sprz徠ali ko軼i馧 i z這篡li ofiar. W tym tygodniu prosi si Parafian z numer闚: 240-255.
  • Intencje mszalne

Orientacyjna mapka z podzia貫m terytorialnym 安ilczy

Parafia Wniebowzi璚ia Naj鈍i皻szej Maryi Panny, 安ilcza 2012 - 2017