Technology

Fenomenalna drużyna szwajcarska awansowała do 1/4 finału rozgrywek Mistrzostw Europy 2020! Narodowa drużyna francuska nie będzie w stanie wygrać tytułu mistrzów Starego Kontynentu, gdyż została pokonana!

01.07.2021, 14:43 0 komentarzy

Kibice piłkarscy byli świadkami fenomenalnego pojedynku na obiekcie w Rumunii w poniedziałkowy wieczór. Spotkanie między drużyną Szwajcarii, a drużyną Francji zafundowało mnóstwo niezwykłych doznań, a niezbyt dużo ludzi liczyło na to. Dopiero po konkursie karnych mogliśmy zobaczyć wygranego pojedynku, a gwiazdy dwóch reprezentacji pokazali się niesamowicie. Jako pierwsi gola strzelili zawodnicy szwajcarskiej kadry, lecz gracze francuskiej kadry narodowej fenomenalnie rozpoczęli połowę numer dwa, gdy 2 trafienia zaliczył Benzema. Mogło się wydawać, że emocje w tym starcia właśnie skończyły się, w chwili gdy na 3:1 gola zdobył Paul Pogba. Jednak gracze szwajcarscy nie planowali poddawać się i o dziwo dali radę doprowadzić do remisu. Główny sędzia tego starcia nie miał wyjścia i był zobligowany poprosić zawodników na dogrywkę. Dodatkowy czas rozgrywki też nie zapewnił ostatecznego rozstrzygnięcia, i z tego powodu o wyniku pojedynku musiały zadecydować rzuty karne. Drużyna szwajcarska okazała się lepsza w trakcie konkursu karnych i triumfowała wynikiem 5 do 4. W ćwierćfinałowym spotkaniu gracze narodowej drużyny Szwajcarii rywalizować będą z hiszpańską drużyną.