Technology

Przykry koniec podróży Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Śpiewana przez Brzozowskiego Rafała piosenka zbyt średnia na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

27.05.2021, 13:28 0 komentarzy
Przykry koniec podróży Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Śpiewana przez Brzozowskiego Rafała piosenka zbyt średnia na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Dobrze pamiętać o tym, iż nasza ojczyzna z reguły nie porywała publiczności w trakcie turnieju Eurowizji. Polski najpotężniejszym sukcesem zwykle jest dostanie się do finałowego występu, w którym zajmowaliśmy odległe lokaty. Eurowizję przełożono w ubiegłym roku, ponieważ nadeszła epidemia koronawirusa, która zastopowała nie tylko Europę, ale również cały świat. W tej edycji gwiazdą naszego państwa w trakcie turnieju Eurowizji został Brzozowski, który miał chęć podekscytować sympatyków dobrej muzyki piosenką o tytule "The Ride". Sporo publicystów nie było uradowanych z wyboru reprezentanta naszej ojczyzny, jednak w ostatecznym rozrachunku do zmiany nie doszło. Szkoda iż byliśmy zobligowani znowu pożegnać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Rafał Brzozowski, który nas reprezentował w trakcie turnieju Eurowizji nie skłonił ku sobie europejskich telewidzów i właśnie dlatego został wyeliminowany na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego konkursu europejskiej piosenki.

Widzowie z naszego kraju z pewnością są już niezwykle zamroczeni tego typu obrotem spraw. "The Ride" czyli przyśpiewka prezentowana ze strony Brzozowskiego Rafała była szczerze mówiąc nieszczególna i dobrze być tego świadomym. Nie ma niczego ekscytującego w tym utworze co mogłoby wprawić w zachwyt fanów dobrej muzyki w Europie. Jest to któraś z kolei edycja konkursu piosenki europejskiej, w trakcie którego reprezentant naszego narodu nie umie awansować do fazy finałowej. Od dawna wybieranie ambasadorów naszego państwa na turniej europejskiej piosenki nie idzie nam najlepiej i bez problemu możemy dostrzec. Należy więc pokładać nadzieję w tym, iż za rok nasz ambasador będzie w stanie zakwalifikować się do finału o wygraną w turnieju Eurowizji. W tego typu sytuacji naprawdę kluczowe jest to, by dobrać prawidłowego piosenkarza, który potrafić będzie zauroczyć publikę europejską. W przeciwnej sytuacji następny raz nie będziemy mieli możliwości do finałowego starcia w turnieju Eurowizji.

Zostaw komentarz